SVI BESPLATNI PROGRAMI KOJI ĆE VAM TREBATI part3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

SVI BESPLATNI PROGRAMI KOJI ĆE VAM TREBATI part3

Počalji  Duke taj Sre Okt 08, 2008 5:37 pm

Webcam Software:

booruWebCam - http://www.booru.net/
Dorgem - http://dorgem.sourceforge.net/
grabMotion - http://www.grabmotion.com/
Pryme - http://www.hilo.dk/pryme/
Splitcam - http://www.splitcamera.com/index.html

Checksum Utilities:

fsum - http://www.slavasoft.com/fsum/
HashCalc - http://www.slavasoft.com/hashcalc/
HashTab - http://beeblebrox.org/hashtab/
ICEECC - http://www.ice-graphics.com/ICEECC/IndexE.html
md5sum - http://www.etree.org/md5com.html
md5summer - http://www.md5summer.org/
MooSFV - http://www.ubercow.com/moosfv/
QuickPar - http://www.quickpar.org.uk/
QuickSFV - http://www.quicksfv.org/

General Utilities And Other Applications:

AdShield - http://www.adshield.org
AnalogX - http://www.analogx.com/
AppRocket - http://www.candylabs.com/approcket/
Attribute Changer - http://webplaza.pt.lu/~rpetges/
AutoIt - http://www.hiddensoft.com/autoit3/
BISS - http://www.bluetack.co.uk/index.php
Celestia - http://www.shatters.net/celestia
CCleaner - http://www.ccleaner.com
ClipGuru - http://clipguru.com/
ClipX - http://bluemars.org/clipx/
Cobian Backup - http://www.educ.umu.se/~cobian/cobianbackup.htm
Contact - http://www.isaacboy.com/contact.htm
Cygwin - http://www.cygwin.com
dd for windows http://www.chrysocome.net/dd
Dir2HTML - http://www.pc-tools.net/win32/dir2html/
Dirkey - http://www.protonfx.com/dirkey/
DM2 - http://dm2.sourceforge.net/
Doc Converter - http://www.dbtalk.net/doc-convertor/
EasyCleaner - http://personal.inet.fi/business/toniarts/ecleane.htm
EditPad Lite - http://www.editpadpro.com/editpadlite.html
ERUNT - The Emergency Recovery Utility NT - http://www.larshederer.homepage.t-online.de/erunt/
EssentialPIM - http://www.essentialpim.com/
Eusing Free Registry Cleaner - http://www.eusing.com/free_registry_...ry_cleaner.htm
Everyday Auto Backup - http://www.backupsoft.net/everydayautobackup.htm
Excessive-software - http://www.excessive-software.eu.tt/
Fab's Autobackup - http://fabs.dyndns.org/index2.php?la...tion=freewares
File Transfer Expert - http://www.digital-digest.com/dvd/do...e_fte_105.html
Folder Marker - http://www.foldermarker.com/
Folder Size Extension - http://foldersize.sourceforge.net/
Freeproxy - http://www.handcraftedsoftware.org/i......ry&cat_id=2
Hamsin Clipboard - http://www.iisr-cnc.com/hamsin/
HDCleaner - http://home.tiscali.de/zdata/hdcleaner_e.htm
HTTrack - http://www.httrack.com/
Inno Setup - http://www.jrsoftware.org/isinfo.php
iWeb Album - http://www.eunq.com/
KeyNote - http://www.tranglos.com/free/keynote.html
Language Identifier - http://www.languageidentifier.com/
Launch Admin - http://launch-admin.sourceforge.net/
Link Checker - http://www.relsoftware.com/rlc/
Locate32 - http://locate32.webhop.org/
Memtest-86 - http://www.memtest86.com
MISPBO Free Registry Cleaner - http://www.mispbo.com/registrycleaner.htm
Money Manager - http://www.thezeal.com/software/manager/default.asp
Multi Install - http://multiinstall.sourceforge.net/
MV Reg Clean - http://www.velasco.com.br/mvregcln-installer-br.zip
MWSnap - http://www.mirekw.com/winfreeware/mwsnap.html
NetTime - http://nettime.sourceforge.net
NMZ Labs File Eraser - http://www.nmzlabs.com/file_eraser
Notebook BatteryInfo http://www.batteryinfo.de.vu/
Nullsoft Installer - http://www.nullsoft.com/free/nsis
OpenContacts - http://www.fonlow.com/opencontacts/
Open Subfolder - http://www.bubblepop.com/opensubfolder/index.html
OpenWengo - http://www.openwengo.org/[/b]
Outlook Linker - http://www.teamscope.com/otherpro/utilities.asp#linker
Overdisk - http://users.forthnet.gr/pat/efotini.../overdisk.html
Peerguardian - http://phoenixlabs.org/
png2ico - http://winterdrache.de/freeware/png2ico
QuickUninstaller - http://quninst.batoufflet.info/index.html
RegSeeker - http://www.hoverdesk.net/freeware.htm
Rename Master - http://www.joejoesoft.com/rm.php
Restoration - http://www3.telus.net/mikebike/RESTORATION.html
RunItAll - http://www.maliprogramer.com/index.p......hp&jezik=EN
RunWithParameters - http://rwparam.whyeye.org/
ShellExView v1.14 - http://www.nirsoft.net/utils/shexview.html
Space Monger - http://www.werkema.com/software/spacemonger.html
Starter - http://members.lycos.co.uk/codestuff/
Startup Control Panel - http://www.mlin.net/StartupCPL.shtml
Stellarium - http://www.stellarium.org/
Stickies - http://finiteloop.org/~btaylor/software/stickies/
StrokeIt - http://www.tcbmi.com/strokeit/
Sudo for Windows - http://sudowin.sourceforge.net/
Syncback - http://www.2brightsparks.com/freeware/freeware-hub.html
SyncToy - http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=en
Sysinternals - http://www.sysinternals.com/
Task Coach - http://taskcoach.sourceforge.net/index.html
TextHarvest - http://members.aol.com/getmydata/pc-sample.htm[/b ]
Toolbox - http://www.sil.org/computing/toolbox/
TreeSize - http://www.jam-software.com/freeware/index.shtml
Turbo Pad - http://turbopad.sourceforge.net/
ubSpawn - http://www.unitedbytes.de/go.php?site=ubspawn
Udpix - http://udpix.free.fr/
UninstallSmith = http://rihh.info/usmith/
Unlocker - http://ccollomb.free.fr/unlocker/
URLSnooper - http://www.donationcoder.com/Softwar...per/index.html
Vim - http://vim.sourceforge.net
WakeUpOnStandby - http://www.dennisbabkin.com/php/download.php?what=WOSB
WeathAlert - http://www.ic.sunysb.edu/stu/msowul/?page=weathermain
Windows Snapshot maker - http://www.ntwind.com/winsnap/index.html[/b]
WordWeb - http://wordweb.info/free/
X-Ecutor - http://www.xpertdesign.de/english/sw_xecutor_info.php4
X1 Desktop Search - http://www.x1.com/products/xds.html
XP AntiSpy - http://www.xpantispy.org/
YourDir - http://www.primeoption.com.au/FreewareYourDir.htm
Z-Cron - http://www.z-cron.com/
ZoomIT - http://www.sysinternals.com/Utilities/zoomit.html

_________________

Duke
Admin

Broj poruka : 180
Lokacija : Petrovaradin
Datum upisa : 29.09.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu